H.
K.
Sz.
Cs.
P.
Sz.
V.
29
30
31
01
1
  • 20:30

    Csokonai Vitéz Mihály: AZ ÖZVEGY KARNYÓNÉ S KÉT SZELEBURDIAK – vígjáték

02
03
2
  • 10:00

    Actor’s World Championships 2022

  • 17:00

    A Geml József Társaskör teadélutánja

04
2
  • 10:00

    Actor’s World Championships 2022

  • 18:00

    Temesvári Free Tours – Turistaként otthon sorozat – Magyar nyelvű túravezetés – 2. évad

05
3
  • 09:00

    Tanévnyitó a Bartók Béla Elméleti Líceumban

  • 10:00

    Tanévnyitó a Gerhardinum Római Katolikus Teológiai Líceumban

  • 19:00

    SZÍNHÁZ: A párhuzamos város: Gyárváros (r.: Ana Mărgineanu)

06
07
08
09
10
2
  • 17:00

    A legjobb dolgokon bőgni kell – magyar vígjáték, filmdráma a PLAI Fesztiválon

  • 18:00

    TEMISZ Játékest

11
1
  • 18:00

    Független Színház Magyarország: Békamesék (r.: Balogh Rodrigó)

12
13
1
  • 19:00

    SZÍNHÁZ: A párhuzamos város: Gyárváros (r.: Ana Mărgineanu)

14
15
1
  • 18:00

    Kiállításmegnyitó: Az egresi cisztercita kolostor 1179 és 1500 között – a régészeti feltárások tükrében

16
1
  • 19:00

    SZÍNHÁZ: János vitéz – a Nagyvárad Táncegyüttes vendégelőadása

17
2
  • 17:00

    A Geml József Társaskör klubdélutánja

  • 17:00

    Kisebbségek Fesztiválja 2022

18
19
20
21
22
1
  • 18:00

    7. TMN // Nyitógála

23
19
  • 11:00

    7. TMN // Kulturális Körhinta – interaktív játékok 11–15 éves diákoknak

  • 15:45

    7. TMN // 1552 nyílvessző Losonczy István és az elesett temesvári várvédők emlékére

  • 16:00

    7. TMN // Kincses Temesvár – kiállításmegnyitó és könyvsorozat bemutató

  • 17:00

    7. TMN // Borkóstoló: Eszterbauer pincészet

  • 17:00

    7. TMN // Politika és magyar nemzeti érdek a digitális térben

  • 17:00

    7. TMN // Járd ki, lábam, járd ki most! – néptáncosok műsora

  • 17:00

    7. TMN // Történelmi séta Temesvár belvárosában – Barokk Temesvár

  • 17:30

    7. TMN // Csokoládékóstoló – Halász Amália kézműves csokoládéi

  • 17:30

    7. TMN // Pilinszky-est. „Egyenes labirintus” – zenés pódiumműsor

  • 18:00

    7. TMN // TechEsVár – Fiatalok utcája

  • 19:00

    7. TMN // SZÍNHÁZ: Az est, amikor bármi megtörténhet (r.: Kedves Emőke)

  • 19:00

    7. TMN // Történelmi séta a főtér épületeinek tükrében

  • 19:00

    7. TMN // Zászlószentelés a Szent Katalin-templomban

  • 19:00

    7. TMN // Kerekasztal-beszélgetés Novák Eduárd sportminiszterrel

  • 19:00

    7. TMN // Kávészünet koncert

  • 19:45

    7. TMN // Hagyományőrzők fáklyás felvonulása

  • 21:00

    7. TMN // Varga Miklós és a Band koncert

  • 22:00

    7. TMN // Tábori vigasság a Sonivius Vappae zenéjére

  • 23:00

    7. TMN // Táncház

24
45
  • 09:30

    7. TMN // Íjászverseny

  • 10:00

    7. TMN // Városnéző kisvonat

  • 10:00

    7. TMN // Élet a lápvidéken – Somlai Tibor előadása

  • 11:00

    7. TMN // Temesváriak könyvsátra

  • 11:00

    7. TMN // A Temes megyei Egresen nyugvó II. András király uralkodásának világtörténelmi jelentősége – Szántai Lajos előadása

  • 11:00

    7. TMN // Szabadtéri játszó- és alkotóház (kézműves műhelyek gyerekeknek)

  • 11:00

    7. TMN // A bűvös óra – a gyulai Tick Tack Bábszínház előadása

  • 11:00

    7. TMN // Temesvári multikulturalizmus? A városban élő kisebbségek helyzete és jövője

  • 12:00

    7. TMN // Temesvár régen és ma – könyvbemutató és képkiállítás

  • 12:30

    7. TMN // Milyenek leszünk mi, magyarok, ötven év múlva?

  • 12:30

    7. TMN // Foglalkoztató programok gyerekeknek

  • 13:00

    7. TMN // Dobrossy-bűvészshow

  • 14:00

    7. TMN // Bartók Kerékpártúra, 2022. Áttekertünk a határainkon túl

  • 14:00

    7. TMN // A szeretetre vágyó süni és a váratlan vendég – bábelőadás

  • 14:30

    7. TMN // Történelmi kincskereső – családi játék

  • 14:30

    7. TMN // Hagyományőrzők felvonulása és karikás ostoros villámcsődület

  • 14:30

    7. TMN // Magyar katolikus jelenlét a világban

  • 15:00

    7. TMN // Történelmi színjáték: Milyen a tökéletes nő?

  • 15:00

    7. TMN // Pécsi Rita előadása

  • 15:30

    7. TMN // Iskolakezdők köszöntése – a Rákóczi Szövetség ösztöndíjainak átadása

  • 15:30

    7. TMN // Az Arany Griff Rend hadi bemutatója a Hunyadiak korából

  • 16:00

    7. TMN // Gyermekkoncert – Póra Zoltán&Stone Hill

  • 16:00

    7. TMN // Olajkóstoló borral

  • 16:00

    7. TMN // Kárpát-medencei barantabemutató

  • 16:00

    7. TMN // Boros Imre előadása

  • 16:00

    7. TMN // Történelmi séta Temesvár belvárosában – A vihar előtti csend. A boldog békeévek Temesváron

  • 16:00

    7. TMN // Kriesch György vetített előadása

  • 16:30

    7. TMN // Élet a lápvidéken – Somlai Tibor előadása

  • 17:00

    7. TMN // 30 éves a Bartók líceum Diákönkormányzata – szülinapi kiállítás és köszöntő

  • 17:00

    7. TMN // Élő Tandem – hangulatos beszélgetés

  • 17:30

    7. TMN // Történelmi színjáték: Temesvár anno 1552

  • 17:30

    7. TMN // A Slágerebbje együttes koncertje

  • 18:00

    7. TMN // TechEsVár – Fiatalok utcája

  • 18:00

    7. TMN // Értékeink megőrzése a Nyugati régióban

  • 18:00

    7. TMN // Csoma Gergely: Nagyapám története

  • 18:00

    7. TMN // Kerekasztal-beszélgetés Winkler Gyulával

  • 18:30

    7. TMN // Kerecsen együttes koncertje

  • 19:00

    7. TMN // Arany Griff Rend, Székelyudvarhely: Középkori táncbemutató és táncház

  • 19:30

    7. TMN // Sleepin’ Insomnia-koncert

  • 19:30

    7. TMN // Borkóstoló: Nobilis pince – Bárdos Sarolta

  • 20:15

    7. TMN // Sonivius Vappae-koncert

  • 21:00

    7. TMN // Szikora Róbert és az R-GO koncertje

  • 22:00

    7. TMN // Tábori vigasság a Sonivius Vappae zenéjére

  • 22:30

    7. TMN // Tűzzsonglőr és tűzszínházi előadás

  • 23:00

    7. TMN // Magyar retró party

25
27
  • 10:00

    7. TMN // Városnéző kisvonat

  • 10:00

    Istentisztelet Ft. Tőkés László püspök úrral és főhajtás Újvárossy Ernő sírjánál

  • 10:30

    7. TMN // Lábadi Éva interaktív előadása

  • 11:00

    7. TMN // Természettudományos kísérletek – MCC-program

  • 11:00

    7. TMN // Foglalkoztató programok gyerekeknek

  • 11:00

    7. TMN // Falmászás

  • 11:00

    7. TMN // Történelmi séta Temesvár belvárosában – A temesvári szecesszió nyomában

  • 11:15

    7. TMN // Mesebőrönd – bábszínház

  • 11:30

    7. TMN // Sonivius Vappae-koncert

  • 12:00

    7. TMN // Zoknicsata a Thury-vár vitézeivel

  • 12:30

    7. TMN // Az Arany Griff Rend hadi bemutatója a Hunyadiak korából

  • 13:00

    7. TMN // Kárpát-medencei barantabemutató

  • 14:00

    7. TMN // Történelmi színjáték: Temesvár anno 1552

  • 14:00

    7. TMN // Történelmi séta a főtér épületeinek tükrében

  • 14:30

    7. TMN // Magyar Házunk az otthonunk!

  • 16:00

    7. TMN // Zongorakoncert – Bodó Mária növendékeivel

  • 16:00

    7. TMN // Toót-Holló Tamás Aranyhajú hármasok című könyvének bemutatása

  • 16:00

    7. TMN // Filmvetítés és közönségtalálkozó: Örök hűség

  • 16:00

    7. TMN // Történelmi séta Temesvár belvárosában – Székely László, a városépítő

  • 16:30

    7. TMN // Operett-előadás – Emlékszel még?

  • 17:30

    7. TMN // 8 Light Minutes-koncert

  • 18:00

    7. TMN // CATAN: társasjáték-bajnokság

  • 18:00

    7. TMN // TechEsVár – Fiatalok utcája

  • 18:30

    7. TMN // Borkóstoló – Kárpátia borház

  • 18:30

    7. TMN // Transylvanium koncert

  • 21:00

    Sárik Péter Trió koncert a XXXI. KAMO Blues-Jazz Gálán

  • 21:00

    7. TMN // A dal a miénk / Csík Zenekar és az LGT dalok Presser Gáborral és Karácsony Jánossal

Current Date
26
27
28
29
30
1
  • 19:00

    SZÍNHÁZ: Csak lazán! (r.: Kedves Emőke)

01
02

Pillanatképek

Városnéző