GOOGLE_1140x150
H.
K.
Sz.
Cs.
P.
Sz.
V.
30
31
01
02
03
04
2
  • 10:00

    Actor’s World Championship 2021

  • 10:00

    Református egyházmegyei nőszövetségi nap jubileumi ünnepséggel

05
1
  • 10:00

    Actor’s World Championship 2021

06
1
  • 20:00

    Színház: KIFORDULÁS – Molnár Bence one-man show

07
08
09
10
1
  • 20:00

    KERESZTÚTON – a Bekecs Néptáncegyüttes előadása

11
1
  • 16:00

    Újszentesi Napok

12
1
  • 19:30

    Újszentesi Napok

13
14
2
  • 17:00

    Kiállításmegnyitó: Az ember tragédiája – Mátyás Zsolt Imre grafikai kiállítása

  • 19:00

    Madách Imre: Az ember tragédiája (r.: Silviu Purcărete)

15
16
17
3
  • 17:00

    Évfordulós tisztelgés Újvárossy Ernő sírjánál

  • 19:00

    Adrian Sitaru: Az ember, aki csak azt tudta mondani, amit olvasott

  • 19:00

    Blues-est a Porto Artéban a Bega Blues Banddel és az Elekes Gábor Trióval

18
Current Date
19
1
  • 17:00

    Orgonaavató ünnepi istentisztelet az Új Ezredév Református Központban

20
21
22
23
1
  • 18:00

    VI. Temesvári Magyar Napok nyitógála, a Veszprémi Petőfi Színház operettgálája

24
8
  • 11:00

    6. TMN // Kulturális Körhinta – interaktív játékok 11–15 éves diákoknak

  • 16:00

    6. TMN // MINŐK – Tompa Andrea előadása

  • 16:00

    6. TMN // Győri Katalin: DELETE – a Bartók Diákszínpad előadása

  • 17:00

    6. TMN // Heveder koncert

  • 19:00

    6. TMN // Karády zárkája – a Gyulai Várszínház előadása

  • 19:00

    6. TMN // Harmincból tíz – könyvbemutató Szili Katalin és Kalmár Ferenc részvételével

  • 19:30

    6. TMN // Quo Vadis-koncert

  • 20:30

    6. TMN // P. Mobil koncert

25
7
  • 13:00

    6. TMN // Csacsifogat – a Békéscsabai Napsugár Bábszínház előadása

  • 15:00

    6. TMN // Kárpát-medencei baranta bemutató

  • 15:30

    6. TMN // Rákóczi ösztöndíjak átadása az iskolakezdő kisdiákoknak

  • 15:30

    6. TMN // Magyari Sára: Sügérségtől incelekig – női szemmel – könyvbemutató

  • 16:45

    6. TMN // 8 Light Minutes koncert

  • 17:30

    6. TMN // Bojtorján koncert

  • 20:00

    6. TMN // Fenyő Miklós-koncert

26
3
  • 14:00

    6. TMN // Vintage Dolls jazzkoncert

  • 16:00

    6. TMN // Akik maradtak – Filmvetítés és közönségtalálkozó Tóth Barnabással és Szőke Abigéllel

  • 20:30

    6. TMN // Magna Cum Laude koncert

27
28
29
30
01
02
03

Pillanatképek

Városnéző